Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BME GTK nehézségben és...

A BME GTK nehézségben és hasznosságban, megítélésben milyen a BCE GTK hoz képest?

Figyelt kérdés
Azt mondják a BCE az első de mennyire jó a BME GTK? Az is jónak számít? Mennyire? Illetve nehézségben van különbség? Valaki szerint a BME nehezebb is ez igaz?

2020. júl. 30. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A listák szubjektívek és mindenkit csak a jelentkezés innenső oldalán érdekel. Diplomásként már mindegy lesz, hogy milyen papírod van. Ez kb. olyan, mint a felvételi pontokon agyalni, semmit nem ér, a lényege, hogy bejuss. Ez sem ér semmit, a lényege, hogy legyen papírod.
2020. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne mondd, hogy egy BCE papír nem jobb mint egy BGE mondjuk ha nem számvitel vagy gazdinfó mert abba elvileg elég jó a bge.
2020. júl. 30. 20:58
 3/15 anonim ***** válasza:
De mondom. Pont senkit se érdekel.
2020. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha mindegy, miért nem egy szinten emlegetik a BGE-t meg a BCE-t? Viszont mi van a nehézséggel? A BME meg a BCE egy szintnek felel meg? van aki szerint BME nehezebb.
2020. júl. 30. 21:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem van BME GTKs ismerosom, o mindig azt mondja hogy a Corvinusosok basztatjak a munkahelyen :/


Es ez most teljesitmenytol fuggetlenul.

2020. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a BME-GTK-t, ami nem ment át onnan az ELTÉ-re, az nem olyan nagy szám már. Belsős körökből tudom, illetve látom az ismerőseimen is.

A releváns munkatapasztalat már fontosabb, mint a diploma neve. Egyébként is, amit itt Magyarországon jó egyetem alatt értenek, az az, hogy megfingatnak analízisből, meg abból is, aminek semmi hasznát nem veszed majd az életben.

2020. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó már nem lehetne elfelejteni oda vettek fel. Viszont hasznosságban a BME GTK se rossz gondolom nem? Tudom írtad, hogy a munkatapasztalat a lényeg de gondolom azért a BME GTK is jó tudást ad nem? És mi van a nehézséggel? Tudom amúgy, hogy sokan mentek az ELTE re de attól még csak jó maradt nem?
2020. aug. 1. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz a BME GTK de már nincs meg a 2017 előtti színvonal (ami már majdnem BCE szint volt). A tanárok nagyresze lelepett, 2-3 jó maradt. Egyetemi élet amúgy nagyon fullos BME GTK-n, ebben veri a Corvinust
2020. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És az igaz utolsó, hogy egyértelműen a BCE színvonalasabb de a BME erősebb színvonalban mint a BGE? Illetve tudom, hogy ez megválaszolhatatlan kérdés de a BCE re általában értelmesebbek járnak mint a BME GTK ra vagy kb ugyanolyanok?
2020. aug. 2. 09:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Kicsit más típusú a képzés BME és Bge között. A Bge némely szakán gyakorlatiasabb a képzés. BCE re nem hinném hogy ertelmesebbek járnak, max gazdagabbak (szülők)
2020. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!