Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó ötlet lenne 23...

Szerintetek jó ötlet lenne 23 évesen nappali tagozatos iskolába járni még, ha simán engedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy ősztől lesz második szakmám nappali tagozaton. 2 éves és még járhatok nappalira is. Beszéltem a titkárnővel és simán lehet, csak még nem teljesen biztos, hogy indulnak a szakok, augusztusban derül majd ki. Viszont ha indul akkor én mindenképp szeretnék még iskolába járni, mert a mostani szakmám semmit nem ér. És asszem még árvaellátást is kapnék, igaz nem sok de valami. Családit már tuti nem, de árvaságit talán. Így simán elülnék 2 évet a suliban, úgy hogy lesz egy normális szakmám. Viszont tegnap kaptam állásajánlatot és nem tudom mit fogadjak el. Mert ha ősszel elindul akkor már nincs sok értelme munkába állni, eddig megvoltam munka nélkül nehezen de megvoltam. Viszont még visszavágyom a suliba.



2020. aug. 1. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó ötlet. Hajrá! Szurkolok Neked.
2020. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagi resz nem akadaly, akkor inkabb a nappali sulit valaszd. Munka lesz kesobb is.
2020. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is most megyek vissza a suliba, én se vagyok 18 éves mint a többi kezdő egyetemista de engem nem érdekel, ez így alakult, később én biztos megbánnám ha nem így tettem volna...szerintem ha indítják a szakot akkor mindenképp kezd el!:)
2020. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is iskola.
2020. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Mindenképp akkor elkezdem ha indulnak. Attól félek kicsit, hogy lehet elég fiús osztály lesz, mert olyanok a szakok de még így is mennék. Első szakmám szintén nem csajos de mégis előnyben voltak a lányok :D...akkor a munka várhat még egy kicsit, ha eddig vártam akkor tudok még várni. később is csak találok valami munkát. mert akkor lenne új szakmám azzal meg csak előnyös az adott munkakör ha olyan :)
2020. aug. 2. 02:55
 6/9 anonim válasza:
Milyen szakma?
2020. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
cnc forgácsoló ipari gépész vagy valamiharmadik nem lány szakok meg nem is a legjobb de legalabb vmi jobb mint a mostanim
2020. aug. 2. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Elso szakmad mi? Hogyhogy ilyen fius szak erdekel?

Csak erdeklodom nem rosszbol en tuti felnek belevagni hogy kineznek

Neked hogy van ennyi magabiztossagid?

2020. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várj bele a tanulásba, a munka később lesz majd.
2020. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!