Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Fitness Instruktort vagy a...

A Fitness Instruktort vagy a Sportoktató - Fitnesz - Testépítést erdemesebb elvegezni, hogy szemelyi edzo lehessek?

Figyelt kérdés

22/L ugy dontottem ezzel szeretnek foglalkozni, szeretek edzeni, bar nem jarok kondiba meg, de sportolok rendszeresen es itthon is edzek (van par gepunk), szoval olvastam hogy ezekhez kell “edzestapasztalat” az pontosan mit takar? Kondizni elfogok kezdeni mielott okj-re megyek...

Esetleg par dolgot mondanatok ezekrol az okj-krol hogy milyen?



2020. aug. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
#facepalm...
2020. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fitness instruktor fókusza: átlagos emberek egészségének fejlesztése


Sportoktató/sportedző fókusza: sportolók versenyekre való felkészítése


Itt találsz egy összehasonlító táblázatot: [link]

2020. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha elfogadsz egy tanácsot, szerintem ne ezek közül válassz, hanem végezz el egy 2 éves fitness-wellness instruktort. Sokkal komolyabb tudást tudsz szerezni ezen a képzésen, mint azokon a pár hónapos tanfolyamokon.
2020. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Már ne haragudj de biztosan ezt akarod? Nem edzel csak érdekel a dolog? Ez elég neked biztosan? Én kérdezem.
2020. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

En is gondolkozok azon hogy elmenjek e ilyenre csak en neha sportolgatok de nem dietazok es hat nem vagyok a legvekonyabb van kishasam meg combom se vékony es felek hogy kineznenek onnan a kepzesrol

Valakinek van tapasztalata errol?

2020. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!