Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri fogorvosnak...

Szerintetek megéri fogorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogorvosnak tanulni de nem tudom, hogy megéri-e sokat tanulni ezért ha most azonnal mehetnék külföldre jó fizetésért.

Egyáltalán egy fogorvos mennyit keres?

Az egyetem meg biztos nagyon nehéz.



2020. aug. 4. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem kórházban dolgozol, akkor megéri.
2020. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
Megéri. Itthon is, ha indítasz vállalkozást, akkor tele lennél munkával!
2020. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Meg
2020. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak a pénz érdekel akkor nem
2020. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem éri meg, legalábbis nekem biztos nem. Neked megéri e? Azt döntsd el te.
2020. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnéd csinálni megéri. Anyagilag főleg nyugaton, az osztrák határ mellett éri meg. Nálunk itt Mosonmagyaróváron van vagy 15 magánpraxis, de mind nagyon jól megy, osztrákok, németek, franciák járnak ide. Gondolom Sopronban is hasonló a helyzet. Kelet-Magyarországon viszont már nem hinném, hogy túlzottan kényelmesen megélnél belőle.
2020. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem mindenképp megéri. Talán egy két nagyobb, élhetőbb kelet-magyarországi városban is. Egyrészt mert az ember nem igazán jár már szívesen államilag finanszírozott rendelőbe, inkább kifizeti (én is). Viszont elég kevés magánpraxis van a kisebb de azért élhetőbb városokban, ahol megfizetnék. Úgyhogy megéri szerintem.
2020. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kórházi fogorvosnak nem éri meg lenni. A fizetés szinte semmit nem fedez. Magánrendelőt nyitni meg alsó hangon 15 milla, de inkább 20. Kezdetnek érdemes becsatlakozni egy magánfogorvosi központ csapatába, de mondjuk ők megválogatják kit vesznek fel.


Én is gondolkodtam a fogorvosin, de hamar elvetettem. Van fogorvos a rokonságban és látom mi az eredménye a sok éves görnyedt hátú munkavégzésnek. Meg aztán unalmas lenne számomra 40 évig ugyanazt a 6-8 beavatkozást csinálni. De aki a manuális szakirányokat szereti, annak jó lehet.

2020. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Elkezdted?
2021. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!