Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri fogorvosnak tanulni?...

Megéri fogorvosnak tanulni? Mi a véleményetek? Minden kommentet szívesen fogadok, ami kapcsolódik a témához.

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, akár külső szemlélőként, esetleg ismerősöktől, hogy látjátok ezt a szakmát?

Apró megjegyzés: a nulláról indulnék (anyagilag értem), így milyen a kilátás?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2014. febr. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem szülőd fogorvos akinek tovább tudnád vinni a rendelőjét és tudnál gyakornokoskodni, akkor semmi értelme.
2014. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
jaj minden szakra valami rosszat mondanak,semmi sem lehetetlen több ember is tört fel a nulláról, érdekel? van kitartásod? akkor küzdj az álmaidért..de persze kell tudni a negatív oldalakat is, pl. nehéz az orvosi meg stb.
2014. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal jobban megéri, mint szimpla orvosnak. Csak öt év, viszonylag pénzes szakma, lehet maszekolni, habár kezdőtőke nem árt hozzá.
2014. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Már miért ne érné meg? Jó képzés, elismert diploma. El lehet vele itthon és külföldön egyaránt helyezkedni.

Szó sincs róla, hogy csak annak éré meg akinek a családjában már van fogorvosi rendelő. Nyilván annak könnyebb a kezdet anyagilag, hiszen egyetem után tapasztalata neki sincs a szakmában.

Első válaszolóval ellentétben a fogorvosi egyetem után nem gyakornokoskodik valaki, az egyetem elvégzése feljogosít arra hogy önálló munkát végezzen a fogorvos. (ellentétben az általános orvossal)

2014. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!