Ezek szerint összesen 4 osztálytársam lesz?

Figyelt kérdés
Ahová jelentkeztem fősulira összesen 5 embert vettek fel levelezőn. Csak 4 osztálytársam lesz? Vagy máshogy lesznek a csoportok?
2020. aug. 5. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
„Osztálytársak” ...
2020. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó nem osztálytársak (még egy darabig biztos így marad meg bennem, mivel 11 évig osztálytársaim voltak). Amúgy sosem értettem, hogy miért kell olyannak kommentelni, aki nem a kérdésre válaszol. :)
2020. aug. 5. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, várhatóan csak annyi szaktársad lesz, bár nem tudom milyen szak, így lehet lesznek más szakosokkal közös óráitok.
2020. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakra?

Igen, ez egy ilyen kis szak, hogy nem képeznek belőle többet. De azért együtt fogtok ülni sok más szakkal együtt az óráitok nagy részén. Másik részén pedig lehet, hogy az aktuális oktató szobájában lesz az óra. Orchidea szaknak is hívják.

Szakpárra?

Az nem sokat jelent, hogy öten vagytok ugyanazzal a szakpárral. Minden órán sok más hallgatóval együtt fogtok ülni, akiknek a megfelelő szakjuk megegyezik.

Valamelyest mindkét helyen szétrázódtok. Az orchidea szak hallgatóit mind megismered, öt évfolyam felfelé, öt évfolyam lefelé. A szakpáros esetben nagyon sok emberrel találkozol, nem is emlékszel majd mindenkire.

2020. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Én pedig a minimális háttértudást is nélkülöző kérdéseket nem értettem meg sose...
2020. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm esztétika mesterépzésre járt. 3-an voltak összesen. A vicc az volt, hogy a 3-ból az egyik mindig lógott, tehát azért jártak be a tanárok hogy 2 diáknak tartsanak órát. És akkor azt hinnéd hogy ha már csak ketten vannak akkor jó barátok lesznek, de nem. Utálta egymást a 2 szaktárs :D.
2020. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, még mindig nem kérdezett senki.

A többieknek köszönöm az értelmes választ, ment a zöld kéz. :)

2020. aug. 5. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:

#5, 22:19

Akkor úgy tűnik, hogy a másik, legalább 4 emberből csak Te nem rendelkezel annyi értelemmel, hogy felfogd a kérdést és normálisan tudj rá válaszolni :)

2020. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az adott szakon 5-en lesztek, de rengeteg előadás, óra más szakokkal, csoportok összevonásával fog lezajlani. Illetve lesz majd olyan, aki más képzési rendben van, és így hozzátok kerül az órára, vagy másik évfolyamról hallgat át... de persze lesz olyan is, ahol csak ti 5-en fogtok ülni. Nálunk is megtörtént már.

4-en vagyunk jelenleg adott szakon, és én is csak azért erősítem ezt a tábort, mert a másik csak miattam nem indult el. Persze azért az ősszel futok még egy kört, hátha a most kezdő elsősök (vagy akár a nappalisoknál is) között lesz olyan, akit érdekel.

2020. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most ránéztem a saját intézményre. Nappalin adott szakra 2 (! megdöbbentő! itt a nem is olyan távoli múltban 100 feletti volt az évfolyam-létszám) embert vettek fel. Levelezőn ugyanerre 10-et. Ez a 10 (12, vagy még fene tudja, mennyi morzsolódik le, levelezőn előfordul könnyen), még legalább 2 csoportra fog oszlani szakirány-választáskor. Legalábbis eddig mindig volt minimum 2 választási lehetőség, de inkább 3.


Nem kirívó a helyzeted ;)

2020. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!