Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elfogadhatok pénzt az osztályt...

Elfogadhatok pénzt az osztálytársamtól?

Figyelt kérdés
Az van hogy már sokszor megcsinaltam az osztalytarsaimnak a beadandó műveket ajzra és mindig 5-ost vagy csillagos otost kaptak rá ráadásul ingyen.Ebben az evben már azt mondta az egyik lány hogy csinaljam meg neki jo penzert elosszor nem vallaltam be de most elgondolkoztam rajta.Elfogadhatom tőle??

2017. nov. 1. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,mennyi pézről van szó?

Ők szoktak neked szívességeket tenni?

2017. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadhatod, mert dolgozol vele.

Nehogy már ingyen dolgozz más helyett!

2017. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
nyugodtan fogadd el! ha okosan csinálod, akkor egy alkalomra nem nagyon sok pénzért csinálod meg hanem csak kevesebbért, és utána ha nekik is megéri akkor fognak még ilyent kérni tőled! ;)
2017. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el nyugodtan, de azért óvatosan csináljátok ezt a bizniszt, mert ha kiderül a tanárok számára, akkor elég durva fegyelmi eljárás indulhat.
2017. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!