Most akkor törödjek bele?

Figyelt kérdés

Sulit szeretnék váltani elsőnek egy rendőr iskolába szeretem volna venni de oda csak 4 év múlva vesznek fel. Mamám nagyon szigorú hiába mondom neki ,hogy nem érzem magam jól ebbe a suliba ahova járok nem fogja fel azokat mondja , hogy ezt én basztam el én jelentkeztem ide akkor ide is fogok járni 4 éven keresztül...(nem ő nevel , anyukámmal élek)

Mostanában szinte be se megyek suliba mert semmi kedvem ahhoz amit ott tanulunk , az osztálytársaim se szimpik..

Nem tudom ,hogy birnám itt ki a további 4 évet. De , ha mamámnak ezeket mondanám felkapná a vizet és egyből ordítana velem szokásosan. Nem tudom mitcsináljak. Gimnáziumba szeretnék át menni



2018. nov. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem mondod anyadnak? Mi koze ehhez nagyanyadnak, semmi. Anyad mit gondol a sulivaltasrol?
2018. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

1es. Gondolom megvan az oka.


Kérdező! Ha nem mész be a suliba abból még nagy bajok lesznek. Probáld vki segítséget kérni a meggyőzésében.

2018. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Anyukám engedi neki semmi baja nincs ezzel. (Anyukám nem szigorú szinte mindent megenged)

Csak mamám nem szeretné, hogy elbaszam az életem. De így fogom elbaszni , ha nem váltok sulit.

2018. nov. 29. 18:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Mamám kb. Úgy kezel mintha a gyereke lennék semmit se enged meg nekem ( nem festhetem a hajam/körmöm , nem lehet a hajam kiengedve) ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő mondja egyből kiabál.

Már ezt a suli váltás dolgot se merem neki felhozni..tudom , hogy úgysem engedné

2018. nov. 29. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor intezd anyukaddal a sulivaltast. Nagymama meg majd megbekel vele, nem kell hozza az o engedelye, vagy igen?
2018. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Intézném anyukámmal de akkor mamám tudna az egészről. És ebbe az a legszomorúbb , hogy mamám képes anyukámnak dirigálni. Ebbe kéne a mamám engedélye.
2018. nov. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!