Levelezőre menjek, vagy nappalira?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok. Vasárnapig lehet leadni a pótfelvételi jelentkezést. Budapesten élek és a Szegedi Tudomány Egyetemre szeretnék jelentkezni, de nem tudom mi lenne a jobb választás. Szeretnék kapcsolatokat barátságokat kialakítani én is illetve részt venni az egyetemi életben, de ezt csak nappalisként tudnám elérni. Kollégiumba szívem szerint nem igazán szeretnék menni, inkább egy albérlet/vagy akár egy szoba de nem tudom ott milyen munkalehetőségek vannak. De ha levelezőre megyek akkor hetente elmegy szállásra akár egy albérleti szoba ára is, viszont pesten(gondolom) könnyebb munkát találni. Nagyon tanácstalan vagyok:(

2020. aug. 7. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért Szegeden sem lehetetlen munkát találni. Én ha tehettem volna 100% hogy nappalira megyek, ez a tömbösített órarend nem kifejezetten előnyös a tárgyak elsajátítását illetően.
2020. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy dontottel vegul?
2021. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegedre jöttem
2021. júl. 7. 15:29
 4/4 A kérdező kommentje:
nappalira
2021. júl. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!