Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány pszichológia szakon...

Pázmány pszichológia szakon mennyire zavaró, hogy a képzés több helyszínen folyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pszichológiára készülök jövőre, viszont vidékről fogok feljárni, a budapesti lakhatás kizárva. A Pázmány mellett szól a Mikszáth téren levő épület, a Nyugatiból nagyon egyszerű az odajutás. Olvastam, hogy a képzés sajnos nem csak itt van, hanem Piliscsabán és Esztergomban is talán. Érdeklődnék, hogy ezek melyik tárgyakra vonatkoznak? Ha csak a szabvállokra, azok vannak esetleg a pesti képzési helyen is? Mennyire zavaró és jelentős a több helyszínen történő képzés?

Illetve az is érdekelne, hogy átlagban össze lehet-e úgy tenni az órarendet, hogy esetleg ne heti 5 napot töltsön az ember fent Pesten?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 8. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy pontosan miként működik, de az ténykérdés, hogy a legjobb barátnőm 2 év alatt sem Esztergomban, sem Piliscsabán nem vett részt órán.

Biztosan nem értesz félre valamit?

2020. aug. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ott is van kampusza? Pl. BGE nek is indul kihelyezett kampuszán szak Zalaegerszegen, de Budapesten is. És nem a kettő között ingáznak.
2020. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Piliscsabai kampuszt eladták, ott már nincsenek órák. Esztergomban pedig csak az óvódapedagógusok, és a tanítók vannak. Csak Budapesten lesznek óráid.
2020. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Itt találtam egy régebbi kérdést, ami esetében felmerült, hogy a szabvállokat még ott tanítják (akkor csak tanították szerencsére), és ez nehézséget okoz. Erről nem is találtam sehol több információt, illetve csak Károlis és DE-s ismerőseim vannak, akik nem tudtak ebben segíteni, így teljes volt képzavar.:) Nagyon szépen köszönöm!:)

Ha esetleg az utolsó kérdéssel kapcsolatosan van tapasztalatotok, és megosztanátok velem, hálás lennék!:)

2020. aug. 9. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Illetve az is érdekelne, hogy átlagban össze lehet-e úgy tenni az órarendet, hogy esetleg ne heti 5 napot töltsön az ember fent Pesten?"


Persze, ez csak rajtad múlik. Én is pszichológiát tanulok, esetemben a Péntek minden héten üres lesz. Bár nekem nem volt olyan fontos, csak így alakult.

2020. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ez biztató, remélem sikerül majd szabaddá tennem legalább egy napot.:) A maradék 4 napon Neked egyébként reggeltől estig vannak az órák, vagy változó, akár fél napokkal is?:)
2020. aug. 9. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pszichót tanulok, heti 3 napon vannak óráim, abból egy 9-19ig, de vannak szünetek, a masik fel nap es van egy olyan mikor 9-10:30 es utana 4-5:30
2020. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!