Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek a pontos különbségek a...

Sevdiablo kérdése:

Melyek a pontos különbségek a 3D modellező, az Animációkészítő és a Mozgókép- és animációkészítő nevű OKJ képzések között? Hol érdemes ilyet tanulni? Érdemes ilyet tanulni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az OKJ képzések közelgő átvariálása miatt belekezdenék egy képzésbe, de nem tudom melyiket érdemes választani ezek közül és mi a pontos különbség a fentebb megnevezett 3 szak képzése között.


A problémám az, hogy nem teljesen értem, hogy a Mozgókép- és animációkészítő végülis teljes egészében lefedi-e a másik kettőt vagy sem (a Animációkészítő és 3D modellező képzéseket), vagy pedig ez utóbbiak nyújtanak-e annyival többet, hogy megérje azokat külön elvégezni?


Jól értelmezem, hogy ezek között az OKJ képzések között nincs egymásra épülés sem?


A szakleírások szerint az előbbi tartalmazza az utóbbi moduljait:

[link]

[link]

[link]

... viszont nem tudom milyen mélységben érintik / fedik le az egyes témaköröket.


Van ezzel kapcsolatban valakinek bármilyen tapasztalata?


Továbbá, több kínálatban is megtaláltam ezeket a képzéseket. Van valakinek bármilyen tapasztalata, javaslata hogy hol érdemes és hol nem érdemes ezt/ezeket elvégezni?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2020. aug. 9. 10:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!