Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki az aki az epitoiparban...

Rayli kérdése:

Ki az aki az epitoiparban dolgozik?

Figyelt kérdés
Ti nem bantatok meg, hogy nem tanultatok tovább és ezt választottatok. Azok véleménye érdekelne akiknek volt lehetősége egyetemre menni, de inkább szakmát tanult.
2020. aug. 9. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mészáros Lőrinc vagyok. Remek a hangulat, mindig én nyerek a közbeszerzéseken, sokra értékelik a munkámat. Nem bántam meg! Én egy vezető ember vagyok.
2020. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te nagyon el vagy tévedve.

Én burkolónak tanulok, és a legtöbb osztálytársam diplomàs, van köztük 40-50 éves diplomás, aki már beleunt a munkàjàba, meg van köztük 27 éves friss diplomás is. Azért tanulja mindenki ezt nálunk, mert ezt szeretjük. Én is imádom. Ezutàn egyetemre akarok menni, csak egyetem előtt akartam egy szakmát, meg ezzel a szakmàval akarok pénzt gyűjteni egyetemre. Dolgoztam már benne egyébként, és nem véletlen lettem a szerelmese.

Te azt hiszed, hogy minden építőiparos idióta, 8 általánossal rendelkező, semmirekellő, analfabéta? Nagyon nem. Igen, sok ilyen van, sőt sok papírral nem rendelkező infantilis kóklerrel van tele az ipar, de azért vannak valódi szakemberek is, akiknek diplomájuk is van, vagy 3-4 szakmája. Nem kell lenézni senkit, nem mindenki segédmunkàs, aki csak habarcskeverésre jó. Igenis minden építőipari szakmához szaktudás kell, csinálj csak meg hibátlanra egy homlokzatburkolàst segítség nélkül (se szakirodalom, sem videó, sem szakember, sem bolti tanácsok), meglátjuk hogy sikerül. Vagy egy térkövezést(ezt még sok "szaki" sem tudja, hogy kell szépen).

2020. aug. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!