Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megvan a szaktudasunk bevagjun...

Megvan a szaktudasunk bevagjunk vallalkozasba? Epitoipar.

Figyelt kérdés

Egyelore ketten vagyunk az elkepzelessel hogy szabad idonkben sajat szekerunket toljuk. Szerszamok auto szamlakepesseg adott.


Gondoltam ra hogy facebook oldal es sajat honlap segitene megadni a kezdo lokest, hol probalkozzunk meg? Ti milyen leleseket tennetek ebben a helyzetben?


Nem szeretnek holnaptol milliokat zsebrevagni, nem vagyok elszallva sem csak erzek lehetoseget a dologban. Ha havonta 2-300at meg tudok keresni netto az nekem tokeletes.


2019. febr. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Építőiparon belül mihez van meg a szaktudás? És szakképesítés is van, vagy csak bemondás? Amúgy vagy keress nagyobb generálkivitelezőket, hogy be tudtok e segíteni, vagy hirdesd magad neten kisebb családi házakra.
2019. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ezt itt kell megkérdezned...
2019. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Saját céggel rendelkezik egy ismerősöm, és ők saját tervezésű szerszámokat gyártanak, honlappal, facebook oldallal, és évente 60 millió + Ft-ot keres! Bőven több lesz a havi kereseted 300.000 Ft-nál, ha van egy jól menő vállalkozásod. Mindenképpen kezd el, először, facebook oldallal, de talán a leges legfontosabb a REKLÁM! ha nicns reklám, nincs érdeklődő=nincs pénz. Reklámozd amit eladsz, mindenhol ahol csak tudod. Sok sikert kívánok! :)
2019. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!