Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Munkalehetőség miatt a legopti...

Paradiselost kérdése:

Munkalehetőség miatt a legoptimálisabb utazási költséget vadászom Szár (Tatabánya és Bicske között) és Budapesten a Budafoki út között. A Budapest bérlet tényleges határa érdekelne ezen a vonalon. Honnan kell kiegészítő bérletet vennem?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy az S10 -es vonattal Kelenföld, majd 103 busz Hengermalom út megállóig kell utaznom. Addig eljutottam, hogy kell vennem 9500 forintért havi Budapest bérletet és, hogy a közigazgatási területekig jó, majd onnan kiegészítő bérletet kell vennem. De konkrétan meddig vehetem igénybe a Budapest bérletet és honnan kell a kiegészítő bérlet és az milyen árban van?
2019. jún. 18. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azon a vonalon az utolsó budapesti állomás Kelenföld, így Szár-Kelenföld közé kell vasúti bérletet váltanod. Ez havi 32200 Ft, aminek 86%-át köteles a munkáltató megtéríteni.
2019. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem téríti, akkor viszont start klub kártya olcsóbb, mint a havibérlet.
2019. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kelenföld tartozik csak bele azon a vonalon.

[link]

2019. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!