Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi legyek felnőttk...

Szerintetek mi legyek felnőttkoromban?

Figyelt kérdés

Most megyek 12.-be és nem tudom, hogy hogyan tovább. Szerettem volna katonai fősulira menni, de sajnos nagyon nem állok jól angol nyelvből. Tudnátok olyan szakmákat írni, ami egy csendes, nyugodt fiúnak való?

17/F


2020. aug. 12. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Animátor
2020. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
8%
Legyén rend őr!
2020. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első körben talán azt kéne tudnunk ,hogy mik az érdeklődési köreid.

Illetve tudom javasolni a felvi-t ott van egy lista a szakokról, aztán nézelődj ott.

Én is így tettem és így találtam meg a nekem valót.

2020. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sofőr, pl
2020. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Csendes, nyugodt fiú miért szeretett volna katona lenni?
2020. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A katona pont nem csendes és nyugodt hivatás.

Én az NKE-re jelentkezem, de nem számítok csendre és nyugalomra. Nyelvből én is hülye vagyok, de tanulok minden nap, és meglesz az a nyelvvizsga, tudom.

Mi érdekel? Mindenképp egyetemben gondolkodsz? Vagy szakmát szeretnél? Legalább ennyi tàmpontot adhatnàl.

Csendes nyugodt szakma egyébként: Úszómester, vagyonőr, irodista munkák (pl NAV-nàl), nehézgépkezelő.

2020. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

úszómester? gondolkozz már

vagyonőr se...

nehéz gépkezelő?

esetleg irodai munka

az lehet xD

2020. aug. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Úszómester, és vagyonőr voltam. Tapasztalatból írtam ezeket.
2020. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamionos, villanyszerelő, klíma szerelő, programozó biztos jövedelem jó fizetés
2020. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Kamionosként ha jó pénzt akarsz, akkor nemzetközizni érdemes, oda pedig a német nyelv elengedhetetlen, illetve az angol is hasznos. Persze lehet nyelv nélkül is, de eszméletlen sok fejfájást megspórol magának az ember ha legalább németül beszél valamennyire. Belföldi kamionos meg olyan meh. Sok benne a "megoldjuk okosba".

Programozóként ha nem tudsz angolul, akkor a felhozatal alján vagy. Egyrészt alapból minden szoftver angolul íródik, másrészt naprakész információt is csak angolul kapsz.

Villany és klímaszerelő az oké.


Tanulj meg angolul. Erre nem gondoltál? Kezdésnek ott a duolingo, feliratos filmek. Youtube-on is biztosan van kezdő angol magyaroknak. Találd már fel magad basszus.

Nem kell anyanyelvi szinten tudni. Azok akiknek papírjuk van róla, ők sem tudnak jól beszélni. Nagyon kevesen vannak akik tényleg beszélik a nyelvet, mind kiejtésben, gyorsaságban, választékosságban.

2020. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!