Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi legyek majd...

Szerintetek mi legyek majd felnőttkoromban?

Figyelt kérdés

Jó vagyok a humán tantárgyakból, de úgy átlagban a többi tantárgyból is, csak a kémia meg a fizika, ezekből lettem most év végén 4-es (4,2-4,4-es átlaggal), a többiből ötös. Felmerült az ügyvéd, a pszichiáter és a fogorvos is. Még csak 10.-es leszek, de ha jól tudom, ekkor kell majd fakultációt választani, ami felkészít majd az érettségire.. Szerintetek melyik foglalkozást válasszam? Mostmár csak az a döntő, hogy melyikkel tudok jobban elhelyezkedni, melyikkel lehet többet keresni. Tanulás szempontjából szinte mindegy, mert ha nagyon akarom, akkor könnyen meg tudom tanulni.. Talán a fogorvos felé húzok, mert ott nem nagyon kell beszélni, meg pszichiáterként türelmem sem lenne végighallgatni a sok beteget, ami muszáj lenne. Az ügyvédnek meg érvelni kell, amit szintén nem tudok olyan jól. Akkor mégiscsak a fogorvos maradjon? Kémia és biosz jó lesz a fakultációnak?

Amúgy még annyit hozzátennék, hogy a kémiát azért tudtam ennyire lerontani, mivel a tanár rosszul magyaráz, csak ledarálja az anyagot, a számolásról meg ne is beszéljünk. Jövőre lehet, hogy kapunk másik tanárt, mert valószínű, hogy pár évig nem tanít majd a tanárnő.. Vélemény? Ti a helyemben mit választanátok? Köszönöm aki elolvasta!:)

16/L


2012. jún. 24. 22:41
 1/5 anonim válasza:
A 3 közül a fogorvos a legjobb szerintem. A többi orvoslással kapcsolatos terület nem érdekel esetleg? (gyerekorvos, háziorvos, bőrgyógyász stb.)
2012. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:)

hát legjobban a fogorvos érdekelne, de még van időm meggondolni.. amúgy inkább orvosi pályán szeretnék dolgozni, mint ügyvédin. a mostani (9.-es) 4-es kémia és fizikával még lehet esélyem? vagy ne is gondoljak orvosira, ha nem vagyok ötös biosz-kémia-fizika tantárgyakból?

2012. jún. 24. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Középsuliban 4es voltam fizikából, ma fizikus vagyok. Szerintem egy rossz tanár nagyon el tudja venni a kedvedet a tantárgytól, és az embernek ahogy 16 évesen még gyorsan változik az érdeklődési köre. Én is a fogorvosit választanám: biztosabb állás, több pénz stb.
2012. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek a 2. hozzászólóval, mindenképpen az orvosi területet válaszd! 1. voltam:)
2012. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél fogorvos!:)
2012. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!