Melyik szakot válasszam?

Figyelt kérdés

ELTE - Keleti nyelvek és kultúrák (azon belül török vagy arab) vagy Semmelweis gyógytornász?


Melyikkel van jobb lehetőség belföldön illetve külföldön?

Vagy gyógytornász szak és mellette tanuljak magántanárnál arabul vagy törökül?


2020. aug. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Gyógytornász mindig kell
2020. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Amelyik jobban érdekel.

Én a gyógytornàszt választanàm, sajnos elég kevés van belőlük. Emellett persze olyan nyelvet tanulhat, amilyet szeretnél.

2020. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettő érdekel.

A keleti nyelvek és kultúrák szaktól kicsit azért tartok mert olvastam, hogy nem a legjobb az oktatás és sokszor ajánlott magántanár is. Akkor már viszont “mindegy”, hogy egy más szakot választok-e ha fizetnem kell majd úgyis.

2020. aug. 16. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
A Keleti nyelvek és kultúráknak mi értelme mint egyetemi szak? Internet, könyvek és meg tudod tanulni. Lol
2020. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmad nincs miről szól a keleti nyelvek és kultúrák Lol
2020. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Viszont még annyi, hogy a gyógytornászhoz picit jobban húz a szívem mert szeretnék embereknek segíteni. :) illetve az anatómia nagyon érdekel.

De ugyanakkor nagyon szeretem a nyelveket és nagyon vonz az arab/török kultúra :)

Azért kérdeztem itt, hogy szerintetek melyik jobb mert kiváncsi vagyok más véleményére is.

2020. aug. 16. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
#5 mert szerencsére értelmes szakon végeztem aminek van értéke lol.
2020. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%
Én inkább mennék gyógytornásznak aki közbe tanul nyelveket, már ha ezek közül kellene dönteni. Egy BÉEMÉS.
2020. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!