Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE Gazdálkodás és menedzsment...

BCE Gazdálkodás és menedzsment mennyire nehéz egy humán diploma után?

Figyelt kérdés
Szimpatikus a szak, de félek a matektól és az órarend szerint két félév is van (Matek 1 és 2) + ott a statisztika is, amivel már volt szerencsém megismerkedni egy félévet jogon, de itt gondolom jóval durvább.

2020. aug. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vészes, nagyon sok gyakorlás és külön tanárral.
2020. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én erre a szakra járok, de hogy őszinte legyek az órák 90%-ának semmi értelme. Statisztikán azért buknak sokan mert tanulni kellene rá közepesen sokat, ellentétben a többi tárggyal. De mondjuk matekon azért szoktak kevesen megbukni mert sokak emelt matek erettsegivel jonnek eleve.

Miután te jogi szakra jártál, mint azt írtad így ezekkel nem hiszem hogy gondod lenne, mivel gondolom hozzá vagy szokva a tanuláshoz. Ami inkább szivatós az a vállalati pénzügyek de ez is személyiség függő inkább.

2020. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Azt olvastam, hogy BGE, gondoltam, az könnyű. Majd rájöttem, hogy BCE, gondoltam, azis. Szerintem ha BME re mennél jobban kéne félni. Szerintem menni fog.
2020. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!