Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az ÉLELMISZERMÉRNÖK...

Tulpe kérdése:

Mennyi az ÉLELMISZERMÉRNÖK diplomamunkaerő-piaci értéke?

Figyelt kérdés

Óvodapedagógus vagyok, és bár nagyon szeretem a szakmám, a jelenlegi pedagógus fizetések mellett, kénytelen vagyok más irányba indulni.


A SZIE - ÉTK élelmiszermérnök szakát néztem ki a szakleírások alapján. Szeretnék alaposan utánajárni a dolognak, mielőtt meghozok egy ekkora döntést.


Mennyire nehéz teljesíteni a követelményeket?

Én munka mellett csak levelező szakra tudnék járni. Mindig jó tanuló voltam, jól sikerült az érettségi, és a főiskolán is kitűnő voltam, de ez eléggé más irány. Szerettem a kémiát, bioszt, matekból erős négyes voltam. Így teljesíthető lehet?


Vélemények, tapasztalatok a SZIE-ÉTK-ról?


Mekkora a szakma értéke a munkaerő piacon? Egyáltalán hol lehet elhelyezkedni ezzel a végzettséggel?


Ha jól értem a leírasokból, akkor egy A és egy B szakirányt lehet választani. Merre érdemes specializálódni?


Hol lehet teljesíteni az utolsó féléves gyakorlatot? Nehéz helyet találni? (Budapest, Törökbálint, Budaörs...)


Akik már végeztek, el tudtátok helyezkedni a szakmában?


Pontosan mit csinál egy nap egy élelmiszermérnök? (Tudom szakiránytól is függ, de sehol nem találok erről információt az interneten)


Milyen fizetésre lehet számítani ezzel a végzettséggel? (Olvastam a fizetesek.hu-t, de nem tudom elhinni azt az összeget...)


Előre is köszönöm, ha válaszolsz, nagy segítség!!



2020. aug. 22. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%

Sziasztok!

Keresek egy élelmiszermérnököt, aki vevő lenne néhány kérdésre válaszolni egy induló vállalkozás termékével kapcsolatban. Leginkább emailben: maszatesz@gmail.com

2020. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
23%

Élelmiszermérnökire jártsam és ráb*sztam.


Nem igazán ajánlom, nem lehet vele jól keresni/elhelyezkedni.

2021. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!