Merre tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most leszek 11. Osztályos, a nyelvek jól mennek ezzel szeretnék később foglalkozni. A német és az angol nyelv megy jól. Tudom ezek ma már "alapnak" számítanak..

Ausztria közelében lakok egyébként.

Milyen munkát tudnátok ajánlani ami nem idegenvezető? Több opció is jöhet, illetve leírnátok hogy mennyire keresett az adott munka? Elsősorban külföldben gondolkozok,de belföld is szóba jöhet. A válaszokat előre is köszönöm. :)



2020. aug. 23. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi érdekel még? Engem például a közgazdaság érdekelt, és szintén Ausztriában szerettem volna úgymond kipróbálni magam, dolgozni. Beiratkoztam egy osztrák gazdasági egyetemre, elvégeztem és onnan már nem volt nagyon nehéz diákmunkát találni a szakmában, pedig én csak angolul tudok. A tapasztalat ahogy gyűlik, úgy egyre több esélyem lesz a rendes állásra is ha elvégzem a mestert. Neked is ezt tanácsolom, tanulj tovább azon az iranyon, ami érdekel. Sajnos a nyelveket manapság már leginkább csak így lehet hasznosítani,közvetett formában, tolmács és fordító már nem fog kelleni az elkövetkező 10-15 even belül, ezekből nem fogsz tudni megélni valószínűleg.
2020. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!