Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaphatpl segitségetmelyik...

Kaphatpl segitségetmelyik órarend tartozik ehhez a szakhoz? vagy melyik osztály órarend alapján? (egészségügyi laborán)

Figyelt kérdés
[link] fel van osztva ugy látom az órák de én nem végeztem még ilyen szakot de érdekel és nem tudom melyik osztály az de ahogy latom minden órát máskor tartanak nekik (minden estisnek)

2020. aug. 25. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az előző féléves órarend, idei még nincs fent.


Ha már fel lettél véve és indul a szak, akkor meg fogják mondani, hogy mi az osztály neve, kódja, azt kell majd nézni.

Amúgy itt ezek az esti képzések :

1/15c

2/14b és d

2020. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nem jelentkeztem jövöre szeretnék csak kiváncsi lettem volna az órarendre hogy mégis lássam milyen órák vannak és milyen beosztásba de köszönöm első és az eü laboráns 54 vagy 55 ös képzés? Mert az aszisztens az 54 es de az ápoló 55 (bár láttam már olyat is hogy 54-es az ápoló de mivel az ráépülő igy 55 ) ös a laboránsrol meg semmi komolyabat nem találtam hogy milyen
2020. aug. 25. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Jövőre teljesen más lesz a szakképzés és az okj képzések tartalma és neve is változik.

Csak szakképzési centrumokban lehet majd tanulni, ez a suli szerintem nem az, de nem néztem utána. Tehát itt ez a képzés jövőre nem lesz.

2020. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az iskola a szakképzési centrum tagintézménye de akkor jövőre hogy lesznek a felnőtt képzések?
2020. aug. 25. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy a laborosbol marad kb ami eddig is volt csak az lesz a kérdés hogy fogjak-e tanítani a nyiregyhazi eü iskolában
2020. aug. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!