Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik az esti érettségi?

Hogyan működik az esti érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől beiratkoztam esti érettségire. A kérdésem annyi lenne, hogy a könyvekből amikből tanulnék azt nekem kell beszerezni vagy az iskola ajánl fel lehetőségeket?

Heti 2 nap, hétfő kedd kell ott lenni.. sajnos elég nehéz olyan munkahelyet találnom ami rugalmas annyira, hogy részt tudják venni az oktatáson ezeken a napokon.

Mennyire nehéz ? Régen ültem már iskolapadban, felek nem fog már úgy az agyam mint régen.


2020. aug. 25. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele!


Az iskolában minden elfognak mondani ,ezért kár előre gondolkodni .Mert minden iskola más.


Nem hiszem hogy különösebb gond lenne bármivel kapcsolatban hiszen ezt hasonló helyzetben lévő felnőtteknek találták ki.Sokkal rugalmasabb mint a nappali de az érettségin ugyan azt kérdezik.


De az a legjobb ha beíratkozol

Minnél hamarabb és hagyod hogy vigyen az ár a végén ott az érettségi.


Még annyi segíthet ,,nehezebb,,

Időkben hogy a cél hogy miért kell is neked ez pontosan tartsd a szemed elött és akkor végig tudod vinni.


A nehézség relatív de én szerintem összeségében nem túl vészes...(többnyire a matematika és az idegen nyelv okozhat kellemetlenséget. De nem minden esetben)


Még annyit megjegyezném hogy e-oktatás van nappali és ez a estire is vonatkozik.


Ha van kérdésed írj privátba.Szívesen segítek!

2020. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!