Megéri rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés

Én már ezt eldöntöttem, ezt szeretném és nem tudok más elképzelni magamnak, szóval legyszi ne olyanok jöjjenek hogy mást válasszak.

Csak az érdekel hogy nektek mi a véleményetek róla?



2020. aug. 25. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Elöször nem ártana definiálnod, hogy mit jelent az, hogy megéri mert anélkül nehéz válaszolnunk. Az sem mindegy hogy talpas rendőrnek mész szakközéppel amihez semmi ész nem kell vagy rendőrtisztit akarsz végezni.
2020. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: hacsak ki nem rúgatod magad munkanélküli sohasem leszel, ez már egy érv mellette.
2020. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szakközépet végzek és utánna szeretnek mindenképp egyetemet is, mert tisztában vagyok vele hogy anélkül nem sokra megyek vele.
2020. aug. 25. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Hagyd ki a szakközepet. Ha azt elvégzed akkor állományba kerülsz és onnan csak a felettesedtől függ (illetve az ő sgge és a te nyelved kapcsolatától), hogy mehetsz-e a felsőoktatásba.


Kezdj rögtön ott. Szerintem akkor lehet relatív jó a munka.

2020. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát jövő héten kezdem a szakközépet, nem tudnék még 5 évig tanulni a semmibe, most legalább elkezdhetem azt amit szeretnék. És szerintem előnyösebb úgy menni egyetemre is hogy tanultam előtte évekig a jogot és önvédelmet a többivel együtt.
2020. aug. 25. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az 5 év rendőrtiszti (vagy 3? nem tudom) az semmi akkor pont a viccbe illő rendőrnek való vagy! Csak így tovább!
2020. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs de ezt félreértetted. Azt mondom hogy azért mentem rendészeti középsuliba hogy ne egy egyszerű gimiben tanuljam a “semmit” céltalanul 5 évig. Ezért választottam már most szakot.
2020. aug. 25. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
SZerintem nem.
2020. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én rendészeti szakgimiben végeztem idén,és mi voltunk rendészeti szakközépben is (ami ugye a középsuli utáni suli ahol lehetsz zászlós stb. Ilyen Adyliget,Körmend,Miskolc) és ott is mondták,hogy ha lehet ne menjünk rendőrnek. A bűnügyi technikus tanárom,aki osztályvezető egyben azon a területen a rendőrségen,többször hangoztatta,hogy több lábon áll. Stb emberek,akik benne van a szakmában mondják,hogy ne. Igazából nálunk is így volt az elején,voltunk páran elhivatottak,és egyszerűen ahogy bele lát az ember,mennyire korlátozzák az életét,szinte börtönként képzeltük el,mert mindenről be kell számolni,mikor hol vagy,elméssz külföldre nyaralni akkor bármikor behívhatnak stb.:/ Persze biztos munkahely,bűnügyis tanárom is nem egyszer kirendelték határra (pedig mondhatnánk,hogy egy bűnügyisnek köze nincs a határhoz). Úgy hogy tényleg,te is ahogy jobban belekóstolsz,ha neked tetszeni fog a tanultak alapján is,akkor azt mondom megéri,mert elhivatott vagy,de anélkül,főleg ha 50-50% h akarod vagy sem,akkor viszont nem,mert van jobb út. Ott van pl a jog,de még a magánnyomozói terület sem rossz.
2020. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!