SZE gépészmérnök MSc?

Figyelt kérdés

Logisztikai mérnök alapképzésem fogom befejezni fél év múlva. Az első három-négy félévben sok mérnöki tárgyunk volt, ezeket az akadályokat szerintem nem vettem nehezen, azon kevesek között tudhatom magam, akik időben befejezik az egyetemet.

Érdemes lenne keresztfélévben belekezdeni a gépészmérnöki MSc-be? Mennyire teljesíthető 2 év alatt? (Őszintén, én a több és jobb munkalehetőségek, illetve magasabb fizetés és elismerés miatt vagnék bele.)


Illetve milyen MSc szakok jöhetnének szóba a fent felsorolt célok mellett?



2020. aug. 27. 00:06
 1/1 Vodafonelive ***** válasza:

Kezdj bele, jol latod, tobb es jobb munkahely meg fizetesed lesz.

Lehet picit nehezebb lesz, mint a tobbi MSc, de inkabb most csinald meg, mint kesobb.

En most csinalom szeptembertol levelezon a gepesz mestert csak Pecsett. Elotte egy olyan mernoki mestert csinaltam amit senkinek sem ajanlanek, hogy elvegezze.

2020. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!