Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 éves vagyok, nagyon szeretn...

30 éves vagyok, nagyon szeretnék ápolónő lenni, szeptembertől kezdenék egy tanfolyamot, ami elvileg 18 hónap múlva ápolónői képesítést ad! Szerintetek jó ez a szakma?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném csinálni,valahogy úgy érzem hogy ez minden vágyam....anno hallgattam anyámra,és kereskedő lettem,de szinte soha nem dolgoztam benne.8éve egy gyárban robotolok,amiből már nagyon elegem van,szeretnék emeberekkel foglalkozni.Egyébként ebben a szakmában el lehet helyezkedni?Vagy ide is kell jó sok hátszél???

2020. aug. 28. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha ápoló szeretnél lenni, akkor ez a lényeg. Ha itt azt mondják hogy legyél hentes, mert az jó szakma, akkor az leszel?

Én is eüs vagyok, imádom amit csinálok, annak ellenére hogy lehet másnak ez nem tetszik. Ha szereted, akkor menni fog.

2020. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!