Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelemre jelentkezem...

Emelt történelemre jelentkezem, az oktatási hivatal oldalán lévő jelentkezési lappal bajlódok, viszont van egy rész amit nem értek. Hogyan kell helyesen kitölteni? Infó lent.

Figyelt kérdés
Egy résznél akadtam csak el. Az alsó oszlopokban az érettségi tárgyakat (amikből érettségiztem) kell kitölteni. 2019-ben érettségiztem, mindenből középszinten. Van az oszlopoknál egy olyan rész hogy: "Érettségi bizonyítványomban az előző rovatban jelzett eredményem feltüntetését kérem. H-hagyományos, K-középszintű E- emelt szintű. Nem értem mit akar ezzel. Az előző rovatban arra kérdezett rá hogy hagyományos, közép-vagy emelt szintű érettségim van e. Ezt szépen ki is töltöttem de mi az hogy előző rovatban jelzett eredményem feltüntetését kérem. (?XD) Most írjak mindenre közepet? Vagy a törire emeltet? (Mert hát az a célom). Rohadt bonyolultan fogalmaznak.

2020. szept. 1. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kitöltened, mivel már van érettségi bizonyítványod, amin nem fognak változtatni, és újat sem adnak, csak tanúsítványt. Ez arra vonatkozik, akinek pl. angolból van közép és emelt is.
2020. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen! Akkor hagyhatom üresen.
2020. szept. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!