Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az adyba milyen szakok vannak?...

Az adyba milyen szakok vannak? Van kéttannyelvű vagy nyelvi előkészítő? Illetve milyen nyelvek közül lehet válsztani 2. nyelvnek? Koszi a válaszokat előre is!

Figyelt kérdés
Debreceniek közül aki adyba jár az válszoljon légyszi

2020. szept. 2. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem Adys vagyok, de azt tudom, hogy van kettannyelvu es nyelvi elokeszito is. Elozo evben ugy volt, hogy az angol mellett valaszthattal olaszt, nemetet vagy franciat.
2020. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. szept. 4. 20:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg annyi h en úgy tudom NYEK-en nem lehet válsztani hanem fix hogy németet és angolt tanulsz. Jól tudom vagy ez máshogy van?
2020. szept. 27. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem tudok, szerintem ott is lehet választani. Annyit tudok még hozzátenni, hogy a kéttannyelvűn első évben még nincs második idegennyelv, hanem az angolra fektetnek nagyon nagy hangsúlyt, aztán majd második évben kezdheted az olaszt, a németet vagy a franciát.
2020. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ugye kéttannyelvűn angolul tanulnám a tárgyakat? Vagy csak párat?
2020. szept. 27. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A matekot, földrajzot, meg a történelmet biztosan, a többit nem tudom
2020. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonomm❤
2020. szept. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!