Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud olyan rendészeti...

Valaki tud olyan rendészeti szakgimnázium ami közel van Érdhez?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy 13 vagyok most vagyok 8.os és ebbe az évben kell eldönteni melyik suliba akarok menni. Nem tálaltam Érdhez közel szakgimnáziumot (azért akarok gimibe menni mert ad éretségit tudom itt a Kós Károly de nem tudom ad-e érettségit) a közel alatt olyan max 1 óra utazást értem vagy nagyon nagyon max 1 óra 30 perc. Ha ad a Kós Érettségit rendészeti szakon akkor oda mennék mert 3as 4es tanuló vagyok de ezen akarok változtatni valami vékony se vagyok sőt 20 kilót minimum kéne fogyni de most azon vagyok. Szóval a lényeg tudtok olyan rendészeti szakgimit ami ad érettségit? (bűnügyi gyomozó szeretnék lenni) előző év végén döntöttem el hogy engem ez érdekel. Vagy a Kós ad érettségit vagy az nem? Nagyon fontos lenne. Akárhol kerestem nem tálaltam max 1-et de az 2-3 óráa van innen ami túl messze van nekem olyan korán nem tudnék fel kelni csomó késésem lenne úgyhogy ha valaki tud ilyen sulit akkor írja le köszönöm:)

2020. szept. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
google: "rendészeti szakgimnázium budapest"
2020. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Than Károlyban van 5 éves rendészeti technikum. (Bp., 2. ker. Lajos utca)
2020. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezeknek az iskoláknak a felvételi tájékoztatóját és google térképen, hogy milyen messze van. (Egyik sincs közel Érdhez)

Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület

(belügyi rendészeti ismeretek tantárgy oktatása)

Budapesti Komplex SZC Weiss Manfréd Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Budapest XXI. kerület (rendészet és közszolgálat ágazat)

Budapesti Műszaki SZC Verebély László Technikum, Budapest XIII. kerület

Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium, Budapest X. kerület (belügyi rendészeti ismeretek)

2020. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!