Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esélyeim vannak bejutni...

Almavirágenyém kérdése:

Milyen esélyeim vannak bejutni a Debreceni Egyetem Gyógytornászi szakára?

Figyelt kérdés

Idegen nyelvű ügyintézést tanulok de rájöttem hogy nekem ehhez nincs sok közöm. Gyerekkorom óta sportolok, komolyabban 4 éve táncolok és vele párhuzamban 3 éve röplabdázom. Rájöttem sokkal inkább vonzz a gyógytornász, rehabilitációs jövő.


Olvastam hogy nagyon sokan kibuknak de szerintem semmi se lehetetlen egy próbát megér.


Igaz hogy oda túljelentkezés van? Mennyi esélyem lenne bejutni?


2020. szept. 13. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen lett az erettsegid? Hany pontod lett? Nezd meg az egyetemi ponthatarokat a felvi.hu-n. Emelt biologia erettsegi valoszinuleg kotelezo, az megvan? Ha nincs, akkor ujra kell erettsegizned, de nezz utana pontosan,hogy milyen emelteket fogadnak el meg, lehet szerencsed lesz, es pont olyan emelt erettsegid van,igy nem kell ujra vizsgazni. Teljesen mindegy, hogy hanyszoros a tuljelentkezes, ha elerted a pontokat, akkor felvesznek.
2020. szept. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!