Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikát tanuljak vagy...

Informatikát tanuljak vagy honvédelmet?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta érdekel a honvédelem és szeretnék katona lenni. Informatikából is jó vagyok, és sokan mondják, hogy iszonyat hasznos ebben a világban stb, viszont nem azzal akarok foglalkozni és nem is köt le túlzottan. Egyetemig még van egy pici időm egyébként. Az volna a kérdés, hogy a középiskolai tanulmányaim informatikai képzettséggel vagy honvédelmivel fejezzem be? Jelenleg informatika szakon vagyok, viszont nagyon tanakodom a váltáson. 17 vagyok.
2020. szept. 15. 16:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Elsőnek informatikát, majd irány a sereg! Sok sikert !
2020. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Informatika és cyber security. :)
2020. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fejezd be gimiben az informatikát, majd jelentkezz az NKE-re valamelyik katonai szakra, az egyetem ingyenes, de kötelező a bentlakás végig, és 25 éves korodig vesznek fel. Az első félévet visszafizetni sem kell, ha nem tetszik.

Egyébként létezik cyber és informatikai nyomozó is ugyanezen az egyetemen, ha esetleg érdekelne.

2020. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!