Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetes mennyire befolyasolja...

Fizetes mennyire befolyasolja a dontesed tovabbtanulasnal?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota tanito akartam lenni, megsem azt kezdtem el, hanem egy teljesen mas, jol fizeto szakot. Nem is ertem, hogy a tanitok hogy tudnak megelni, vicc a fizetesuk. Szegyen, hogy ennyire nem becsulik meg oket. 😢
2020. szept. 15. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Első 2 sulit szerelemből csináltam. Most 30 évesen járom a harmadikat, amivel majd enni is lesz mit.
2020. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szempont volt. Ezért nem lettem tanár vagy óvónő.
2020. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsődleges szak, amire menni akartam az a tanári volt, de a rossz fizetés befolyásolt, szóval csak C tervként jelölöm majd be. Az első szak amire megyek ugyan, azzal sem fogok milliókat keresni, meg csak itthon, Mo-n dolgozhatok majd benne, de lesz némi hatalmam, és az emberek tisztelni fognak, a fizetés meg lesz olyan 200 ezer Ft körül lesz (addigra az infláció hatására úgyis nőni fog), mellette meg majd dolgozom az eredeti szakmámban, szóval nem aggódom.

A tanàrit úgy ajánlom neked, hogy mellette legyen valami más melód is, hogy megélj. Nekem gimiben majdnem minden tanáromnak volt mellékàllàsa, valaki hangtechnikai cuccokkal üzletelt, valaki zenélni járt, valaki két iskolában tanított, valaki két iskolában tanított + délutánonként zeneiskolàban, valaki felnőtt oktatásokat is tartott, stb.

2020. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!