Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociálpedagógiára lenne...

Szociálpedagógiára lenne érdemesebb jelentkezni vagy szociológiára?

Figyelt kérdés
Az alapképzés elvégzése után szeretnék majd levelezőin elvégezni egy mester képzést is, és ehhez viszonyítva is kérdezném, hogy ha elvégzem mellé a mestert, akkor melyikkel lenne érdemesebb alap illetve mesterképzésre menni?

2020. szept. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szociálpedagógiát az elmúlt években annyira tönkrevágták, hogy sokat nem ér szerintem (én is azt végeztem még korábban).

A kérdésednek viszont úgy van értelme, ha azt is hozzáteszed, hogy mik a további tervek. Mester, de milyen? Mit szeretnél dolgozni?

2020. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi érdekel jobban?

1. Átfogó képet kapni a társadalomról és azon belül kutatni valamit. (szociológia)

2. Hátrányos helyzetű tanulók segítése. (szociálpedagógia)

2020. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szűkíthető le a szociálpedagógia a HH tanulók segítésére. Ennél sokkal bővebb. Ha van kérdésed, írj, én most fogok végezni szocpeden januárban a Pázmányon. Vagy gyakorin keress pár szocpeddel kapcsolatos kérdést, én is megválaszoltam most párat. :)
2021. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!