Rendészeti vagy gimi?

Figyelt kérdés
Most kéne eldöntenem melyiket válasszam.. Mindenképpen a Nemzeti közszolgálati egyetemen szeretnék majd tanulni, szerintetek melyik lenne előnyösebb egy rendészeti szak ami ad egy kis alapot vagy egy gimi?

2020. szept. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Én megbántam hogy gimibe mentem. Változik az elképzelésünk ez igaz, de legalább lett volna egy szakmám az egyetem mellett (helyett ha az nem jön össze). Vannak képzések amiért plusz pont jár az egyetemen meg kellene nézni hogy jár e plusz pont azért az NKE-n ha elvégzel egy rendészeti képzést előtte (felvi.hu). Gimibe csak akkor küldenék valakit ha teljesen tanácstalan hogy mit válasszon, hiszen bármelyik érettségit adó iskolából lehet jelentkezni felsőoktatásba.
2020. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendészeti. Rengeteg képzési órád lesz rögtön az elején. Önvédelem, közszolgálat, intézkedéstaktika, kommunikáció, stb.

Nagyon sokat lehet itt tanulni. Gimiből 0 tudással mégy, így egy erős 50-el.

2020. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Rendeszetis szakmaval csak kormanyablakban helyezkedhetsz majd el, azt ezert kalkulald bele, hogy a kozepiskola altal nyujtott szakmaval meg semmire nem mesz, viszont a gimnaziumokbol a magasabb oktatasi szinvonal miatt nagyobb eselyed van bejutni egyetemre.
2020. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!