Ezen a szinten mennyire érthető a matek, mennyire tanulható szerintetek?

Figyelt kérdés
Valaki gazdaságis matekot simán megérti, ahhoz a matekhoz van elég esze. Mondjuk BME GTK. Akkor ő háromszor annyi tanulással megérthetné a VIK vagy TTK matekot is akár? Egy jobb de nem extrém jó képességű fickó. Hogyha valaki totál átlag lenne, nem jár egyetemre, neki felfoghatatlan lenne, bármennyit is tanul rá?

2020. szept. 26. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék, hogy ha nem lennének példafeladatok, akkor te hogyan értetted volna meg."

Nekem a matek pont soha nem esett nehezemre, versenyekre is rendszeresen jártam.

Szóval nekem nem oszt, nem szoroz, mivel értettem. Amit én nem szerettem az a lexikális tudásra épülő tárgyak.

A legtöbben mondják, hogy jaj, milyen nehéz az első év, mivel ott vannak a matekos tárgyak, nekem az kifejezetten könnyű volt ,az anyag egy jelentős részét már gimiből hoztam. Ami nekem nehezebben ment, az a második év, mert ott agyatlanul kell magolni.

2020. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A matematik bárki számára tanulható bármilyen szinten. Ha akarja.
2020. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!