Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok írni olyan alkalmazás...

Tudnátok írni olyan alkalmazást, amivel angolt tanulhatok magasabb szinten?

Figyelt kérdés
A duolingot letöltöttem már számos alkalommal, de arra jutottam végül, hogy újat már nem tud nekem tanítani. De nagyon sokat kell még fejlődnöm, akár nyelvtanilag, szókincsileg, bárhogy. Lehet interneten keresztül is, akár egy kurzus, csak lehetőleg ingyenes legyen.

2019. jan. 7. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Magasabb szintű netes tananyagot nem fogsz találni, főleg nem ingyen.
2019. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam ilyet. A regények és a filmek segítettek nekem fejlődni, autentikus dolgokat olvastam és néztem, azokból tanultam meg a szavakat, kifejezéseket. Érdekesebb is volt, mint tankönyvből tanulni, gyorsabban is ment.
2019. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!🤗
2019. jan. 7. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tudok egy nagyon jó "eszközt", úgy hívják könyv. Én olvasással fejlődtem a legtöbbet. Mellette 15-20 perces videók napi nézése, bármi, csak érdekeljen a téma. Én pl. a bűnügyeket szeretem, rengeteg dokumentumfilmet, riportot nézek. Mellette napi 1 cikk:


[link]

2019. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Level in news. Van 3 szintu napi hir- cikk, hozza kerdesek es szomagyarazat! Nagyon jo!!!!
2019. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
News in levels a pontos cim. A googliba beirod kidobja. Most is ezt hallgatom
2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!