Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel alap...

Pénzügy és számvitel alap után melyik mester?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Közgazdasági elemző (ha lehet, kifejtve)
gazdinfó (ha lehet, kifejtve)
Más (ha lehet, kifejtve)
5 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy vagy számvitel. Ezek érik a legtöbbet
2020. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Számvitel MSc és utána az audit irányába mennék el.
2020. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Pénzügy vagy Számvitel MSc. Nem szereted egyiket sem?
2020. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon érdekel az infó ezért érdekel a gazdinfó szak. Alapnak oda is akartam volna menni, csak pénzügyszámviteles lettem. Az miért nem jó döntés, ha nem az?
2020. okt. 2. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel az infó, akkor arra menj, ne pedig egy olyanra, ami nem. Egy msc valószínűleg nehezebb is, mint egy bsc, szóval nem mindegy, hogy választasz. Az infó pedig nem egy sokak által "büfészaknak" nevezett szak, nem lehet vele túlságosan mellélőni, szerintem legalábbis.
2020. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen de a pénzügy és számvitel az tök más mint a gazdinfó, az alap meg pénzügy és számvitel. Ez a két tök más szak együtt? xD
2020. okt. 3. 01:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Az úgyis kiderül a felvételi eljárás során, hogy ezzel a bscvel felvesznek -e a gazdinfóra
2020. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na és hogyha nem vesznek fel mesterre de érdekel az infó, akkor két alapnak van értelme?
2020. okt. 3. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
bme gazdinfóra pl. biztos járnak psz-esek, és van pénzügyi infó szakirány is
2020. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen de ott mester az infó a viken. Ha oda nem veszik fel az embert és alapot csinál még egyet, annak mennyi az értelme? Alap PSZ és gazdinfó?
2020. okt. 3. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!