Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti szakképesítést...

The Best Nr.1 kérdése:

Rendészeti szakképesítést hogyan lehet szerezni iskolarendszeren kívül?

Figyelt kérdés
Szóval én idén érettségiztem és mivel nem találtam egyetemen olyan szakot amely passzol hozzám és vihetném is valamire vele magam( nem orvos,doktor, ügyvéd stb. szakma- arról én lemaradtam sajnos még kiskoromban hogy remélhessem hogy aztán egy lehetek ezek közül, persze meg a rengeteg hibáim miatt is, mind1). Mindig is tetszett a rendőr szakma. Ugyanúgy akkoriban nem úgy jött össze hogy rendészeti szakgimnáziumba tanuljak tovább. Tehát a kérdésem:most újra kellene kezdjem előlről és beiratkozni egy Rendészeti szakgimnáziumba vagy (olvastam több helyen is) a szakképesítést iskolarendszeren kívűl is meglehet szerezni? Ha igen hogyan? Mi a teendő? Láttam hogy van egy 10 hónapos tanfolyam, arra szeretnék jelentkezni ezek után.Nagyon köszönöm előre is ha válaszol valaki

2020. szept. 30. 17:27
 1/1 anonim válasza:
Okj?
2021. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!