Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskola a jobb, Boronkay...

Melyik iskola a jobb, Boronkay vagy Madách?(Vác)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 8.-os és nem tudom eldönteni melyik iskolát jelöljem majd meg. Gondolkodtam német 0.-on, német emeltszintűn és német tagozaton is. Ha jól tudom 2 nyelv kötelező gimiben ezért angolt is szeretnék tanulni, németből haladó vagyok és már elkezdtem készülni a német szóbelire is. Mind kettő iskoláról hallottam jót és rosszat is, de főként olyanok véleményére vagyok kiváncsi aki ott tanul/tanult. De természetesen mindent szívesen meghallgatok. Mit javasoltok?
2020. okt. 1. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mit akarsz tanulni:

- ha a matek-fizika-infó érdeklődésű vagy nem kérdés hogy Boronkay(elektró/gépész/programozó.)

-ha biosz-kémia akkor megint csak a Boronkay (vegyész/környvéd)

- ha művészet akkor Madách rajz szak.

- ha humán akkor egyenlő.

Mint mondtad te németet akartál így számodra egyenlően jó.

Bár szerintem a Boronkay úgy én bloc jobb de keményebb suli.

Szóval ha nem zavar hogy nagyon keményen kell tanulni akkor Boronkay ha igen akkor Madách.


Üdv Boronkay elektronika

2020. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Esetleg tudnál bővebb információkat a boronkay németről?
2020. okt. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!