Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem érzem jól magam Pesten,...

Ha nem érzem jól magam Pesten, akkor érdemes gazdálkodás és menedzsment szakot egy vidéki suliban elvégezni? Pécsen gondolkodom, nem tudom viszont, hogy ugyanolyan értékes-e, az a diploma, mint mondjuk ugyanezen a szakon az ELTE-é vagy Corvinus-é?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem ugyanolyan értékes, de ennek nem lesz sok szerepe. Inkább annak, milyen gyakorlatot szerzel az egyetemi évek alatt.
2020. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Pécsett vagyok gazdálkodás és menedzsmenten (Ba). Ha kérdéseid vannak a szakkal kapcsolatban, akkor írj bátran!


Megkérdezhetem, miért nem érzed jól magad Pesten?

2020. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
#1, indokold meg kérlek hogy miért nem ugyanolyan értékes.
2020. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ugyanolya értékes. A szakmai tapasztalatod sokkal többet fog nyomni a latba, mint hogy melyik suli neve van a diplomán, külföldön meg pláne nem számít.

Ha nem érzed jól magad pesten, akkor ne azt válaszd. Sokat számít azért, hogy hol töltöd a fiatal éveidet. Pécs jó kis város, ismerőseim járnak oda, nagyon szeretik. Még Szegedet, esetleg Veszprémet tudnám ajánlani, ezekről is sok jót hallottam.

2020. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Maximális itt a tanítás, barátságos a légkör, mindenki kedves, segítőkész a másikkal, sokkal családiasabb Pestnél. Ha nem lenne covid az éjszakai élet is kellemes, mindenféle bulizási lehetőség megtalálható és ha szeretsz kirándulni a Mecsek is Pécs mellett szól. Tudom jó kis marketing szöveg lett egy gazdálkodási és menedzsmenteshez képest 😂
2020. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!