Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik valami jó oldal, ahol...

Létezik valami jó oldal, ahol egy felnőtt matematikai analfabéta is fel tud készülni érettségire?

Figyelt kérdés

Szerintem anno diszkalkuliás lehettem. A humán tárgyakat eléggé vágom, alapvetően nincs gond semmivel, de ahol már számolni kell, ott baj van.

Vagy számokat megjegyezni, mennyiségekkel kalkulálni, ilyen jellegű logikai érzékem a nullával egyenlő, de valamit muszáj lesz produkálnom.

Nem tudom, a metek felmentés az esetemben működne-e, de most vegyük úgy, hogy nem.

Tudnátok ajánlani valami jó matek magyarázós, gyakorlós oldalt amihez nem kell nagy ész, de gyorsan be lehet tanulni a legáltalánosabb tudni valókat, ami érettségin is előfordulhat?


2020. okt. 6. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

mateksoft és matekoázis. Utóbbi fizetős, de vannak ingyenes videók is, a mateksoft ingyenes.

Ezeken az oldalakon magyarázós videókat találsz az alapoktól kezdve, normálisan levezetik és interaktív, beírhatod a megoldást, ha nem jó, utána megnézheted a levezetést.

2020. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mateking -en tanultam, jó volt nagyon.
2020. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!