Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megeri 28 evesen logisztikat...

Megeri 28 evesen logisztikat tanulni?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten van kozom hozza, most minosegugyben dolgozom. Regebben is szereztem mar tapasztalatot elozo munkahelyen.

Szeretnem magam atkepezni, de nem tudom, hogy ilyen idosen van e ertelme es lehet karriert csinalni ezen a teruleten vagy mar lekestem rola. Logisztikai menedzser kepzest neztem, ami egy eves kepzes. Angolul beszelek eleg jol.


2020. okt. 16. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

28 éves vagy nem 58

Basszus, még jó hogy megéri

2020. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit lehet túlgondolom a koromat,de tudjuk, hogy a nokkel milyen a viszonyuk a munkaltatokkal ilyen idosen..

Igaz en nem akarok gyereket, de mindig ez az elso gondolatuk.

2020. okt. 16. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt még nem tapasztaltam, 27 vagyok.

Ha valaki megkérdezi, tervezed-e a gyerekszülést a közeljövőben válasz legyen egy határozott NEM.

2020. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!