Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőségem bekerülni az...

Van lehetőségem bekerülni az NKE-HHK -ra úgy, hogy matekból "felmentésem" volt ezért nem kellett érettségiznem belőle?

Figyelt kérdés

A lenyeg az, hogy kozepsuliban lusta hulyegyerek letemre sikerült felmentést szereznem matekból, ezáltal nem kellett erettsegiznem belőle. Ettol függetlenül minden órán ott voltam, és próba alapon minden dogát megiratott velem a matek tanár.

Szerintetek ennek ellenére felvennének a karra? A pontom az bőven megvan, viszont mekkora hátrány lenne ez a matek dolog? Úgy gondolod h ennek ellenére ha felvennenek a szintet tudnám tartani nagyjából.



2020. okt. 29. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg Tőlük.
2020. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem felvesznek ha a pontjaid megvannak, ahogy írtad. Ha érted a matekot akkor szerintem nem lesz próbléma. De ez csak az én véleményem, nekem nincs tapasztalatom ilyenekkel.
2020. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Nem feltetel. De itt kell matekot tanulni alap szinten. Logiszgika szakon meg komolyabb szinten is.
2020. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Gondolom valamilyen betegségre játszottál rá.

Ha így van, akkor valszeg bukó a dolog.

2020. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

SNI - Saját Nevelési Igény

Ezt a fajta felmentést talán tavaly betiltották, en voltam az utolsók között akik erre hivatkozva úszták meg a matekot.

Ha jol tudom már csak diszkalkulia es egyéb hasonló dolgokra lehet kapni.

Szóval fogalmam sincs mennyire jelentene hátrányt.

2020. okt. 31. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj rá!

Egyébként nem betiltották, csak megszüntették:)

2020. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így értettem ne haragudj. Köszönöm a válaszokat:)
2020. nov. 1. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek a rövidítése a HHK, de az biztos, hogy rendőr nem lehetsz, és úgy emlékszem katona sem. Nem a matek a kizáró ok, hanem az SNI.
2021. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!