Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet mentő ápoló képzést...

Lehet mentő ápoló képzést levelezőn végezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék mentős lenni, gyerekkori álmom. Ellenben a sors úgy hozta, hogy erre nem volt lehetőségem.

Most, mikor már jó pár éve a saját lábamon állok, szeretném erre adni a fejem (tudom hogy kevesebb lesz a fizetés, de jelenleg nem ez a kérdés témája). Lehet mentős képzést levelezőn végezni?

Vagy van lehetőség arra, hogy mentősként dolgozzak és közben végezzem el az OKJ-t?

Arra sajnos nincs lehetőségem, hogy nappalin végezzem és ne dolgozzak mellette.



2020. okt. 29. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Simán felvesznek szakirányú képzettség nélkül is, csak vállalnod kell, hogy megszerzed a gyakorló mentőápoló végzettséget. Én is így kezdtem 10 éve, akkor a Mentőszolgálat szervezett oktatást is. Heti egy alkalom volt két évig. Persze a napot biztosították, hogy szabad legyen.
2020. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!