Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimibe fogok felvételizni, és...

Gimibe fogok felvételizni, és Bioszból szóbeli lesz. Hogyan zajlik egy ilyen szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Iskolája válogatja. De nem kell semmi szörnyűségre számítani, gimis felvételinél nem nagyon gyötrik az embert. Bemész, lehet, hogy lesznek tételek, de az is lehet, hogy csak kérdeznek majd egy-két dolgot az általános iskolás anyagból. Az is elképzelhető, hogy megkérdezik, miért választottad ezt a sulit, mit hallottál róla, miért pont biosz szakra akarsz menni. Ne aggódj.
2008. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!
2008. nov. 30. 16:24
 3/5 anonim válasza:
hát ez attól függ h milyen szakra mész. ha biológiai szakra, akkor csak nagy általánosságban rákérdeznek 1-2 dologra, de nem kell agyonparáznod magad, hiszen nyílván azért jelentkezel oda,mert tudod és ez érdekel. Ha meg nem biosz szak, akkor simán elronthatod, hiszen ha okos vagy, akkor nem azt fogják figyelembe venni se nálad se a többi jelentkezőnél, h fel tudod-e sorolni a bőr rétegeit:) remélem segítettem:)
2008. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tételt kellett húzni,és a bőr rétegeit húztam:D Fel kellett sorolnom,mondani róla pár dolgot,meg előtte volt egy írásbeli,50 kérdéssel,4 lehetséges válasszal,és olyat kérdeztek főleg,ami az 5.-es tankönyvben volt,és az nem volt meg nekem,így nem tudtam belpke készülni:SÍgy végig tippeltem ezeket a kérdéseket,és mikor vége lett,úgy éreztem,hogy fú,ez nagyon rosszul sikerült,és mikor neten már meglehetett nézni a végeredményt,nagyon meglepődtem.3.helyen voltam a felvettek közt,még azt is megelőztem,aki Bioszból versenyeket nyert,és ő nagyon készült mindenből,ő komolyan vette,én meg nemannyira.Csak az volt a legszomorúbb a felvételi időszakban,hogy a nagymamám pont a felvételi előtt 2 nappal halt meg.Nem volt könnyű így koncentrálni,de sikerült,és felvettek:)
2009. dec. 25. 11:25
 5/5 anonim válasza:

Szia:) a 2. válaszoló vagyok:)

azért figyeled, tudtam én hogy a bőr rétegeit fogják kérdezni, na:D:D

örülök, hogy felvettek, ráadásul nem is akár milyen helyen, figyelembe véve az is, ami a nagymamáddal történt...:/.

Gratulálok és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok:)

L/16

2010. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!