Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöki kérdés. Rajzoln...

Építészmérnöki kérdés. Rajzolni (még) nem igazán tudó embernek mit javasoltok, hogy amennyire lehet gyorsan pótolni tudjon sok mindent, illetve megtanuljon rajzolni úgy, hogy az építészmérnökin megállja a helyét, illetve egyáltalán be tudjon kerülni?

Figyelt kérdés

Nem kell a lehető legtökéletesebben, de ne is utolsó váljon belőle.


Szorgalom és a rajzolás szeretete az a minimum, ezt sokan rengetegszer hangoztatták, ezzel tisztában vagyok. De ez a kettő önmagában sajnos nem elég.



2020. nov. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj, mérnökként az építőipar így is kevésbé buli. Pláne úgy, hogy ha még a rajz is kevésbé megy építészként.
2020. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy. A másikhoz: még nem vagyok. Éppen ezért szeretném elsajátítani a szükséges (legalább egy stabil, alap) rajzolást/rajztudást, hogy be tudjak kerülni.
2020. nov. 9. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A rajzot, hogy minél jobban menjen sokat kell gyakorolni szóval én ezt javasolnám. Kezd el lemásolni mások által készített rajzokat és elöbb utobb bele jössz.

Esetleg még nézz utána, hogyan kell helyesen tartani a kezed és a ceruzát mert ez sem mindegy.

2020. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!