Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami tippetek karanténra?

Van valami tippetek karanténra?

Figyelt kérdés

Ugye mint tudjuk, a középsulik bezártak. Én ezt nagyon nehezen viselem, mert szakot tanulok, méghozzá elég nehezet és nagyon szeretem. Imádom a sulim is, és nagyon szeretek járni. Minden hétvégén várom hogy mehessek. Ne egy stréber gyereket képzelj el, de így, hogy azt tanulok amit szeretnék, és ami érdekel, az egész egy élvezet. A tanáraim is nagyon birom

Na most úgy tűnik, hogy januárig nem megyünk. Már most nagyon ki vagyok akadva, nem tudom mi lesz a gyakorlati óráimmal, a barátaimmal. Arról meg ne is beszéljünk, hogy nekem nehezen megy az online tanulás.

Van valami, amivel fel tudom dobni az itthon létet? A tavaszi is nagyon nehéz időszak volt, nem szívesen emlékszem vissza rá, és nem szeretném hogy ez is ilyen legyen.

Próbálok pozitívan állni a dologhoz, de elég nehéz. Annyit csináltam, hogy feldíszítettem a szobám karácsonyi égőkkel, így egy fokkal szívesebben vagyok itt egész nap:) barátnőimmel szeretnék napi szinten beszélgetni, esetleg megyünk ide-oda, de ennyi amit tudok tenni szerintem.

Nektek van valami, ami miatt kissé kellemesebb lehet a karantén?

Előre is köszönöm ha elolvastad, és segítesz!:D



2020. nov. 10. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zenehallgatás, gitározás. Elmegyek futni vagy főzök. A főzés számomra kikapcsolódás. (Általában). Örülj neki hogy otthon lehetsz.
2020. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Egyébként nem rossz ötletek, szeretnék én is főzni.

És sajna nem örülök hogy itthon vagyok. Nagyon társasági típus vagyok, az 1 hetes őszi szünetbe is megbolondultam kissé

2020. nov. 11. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
24 vagyok, de miért fontos a korom? Azért én se örülök mindig hogy itthon vagyok, de tulajdonképpen szeretek itthon lenni, a társaság néha hiányzik csak.
2020. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nem mindegy, hogy az ember pl 14, vagy 24 éves. Más az érdeklődési kör. De egyébként jókat írtál, köszönöm:) legalább tanulok főzni
2020. nov. 11. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz találkozni a barátaiddal?
2020. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, viszont csak hétvégente, vagy késő délután. Egész nap online óráim vannak és tanulok.
2020. nov. 12. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!