Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem érti...

Mit lehet tenni, ha nem érti meg az anyám, hogy én nem kaptam értesítést karanténról és így nem vagyok karanténban? Mert fenyeget,mint a fene nehogy elmenjek itthonról, pedig nem tett senki karanténba engem.

Figyelt kérdés

Azért 26 évesen nem tudom hova fenyeget feljelentéssel (szerintem őt röhögnék ki), amikor a hatóságok eldöntötték, hogy a családból kit helyeznek fertőzés miatt karanténban. Nekem 10 nappal és 5 nappal az igazolt fertőzés után semmi bajom. Valószínű ezért sem kaptam felkeresést miután a családban lévő fertőzött megadta kikkel találkozott.

Erre most úgy nekem esik mint akinek elmentek otthonról. Bár valószínű csak arról van szó, mint mindig. Vagyis, hogy ott akar betenni nekem ahol akar. Bár szerintem ráhagyom és azt csinál amit szeretne engem nem érdekel.


2020. nov. 3. 07:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Jó, hát akkor ezt meg is válaszoltad magadnak.
2020. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen kiakaszt. Csak tudnám mit pattog, amikor a rendőrség nem fog ellenőrizni. Megmondták kit fognak csak nem fogja fel.
2020. nov. 3. 07:36
 3/39 anonim ***** válasza:
57%
És ha ekkora szád van, akkor 26 évesen miért nem költöztél még el?
2020. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés?
2020. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg rád nem vonatkozik.
2020. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
5, de vonatkozik, csak tesztelni nem kötelező. Mondjuk normális ember magától otthon marad, ha vele egy háztartásban ketten igazolt fertőzöttek.
2020. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Pedig, ha nincs hivatalos értesítés akkor ellenőrizni sem hiszem, fognak.
2020. nov. 3. 08:30
 8/39 anonim ***** válasza:
73%
7, az a fura, hogy de, ellenőrizhetnek. Nálam is voltak kint, mielőtt megjött a levél, mert ők előbb megkapták az értesítést. El is mondták, hogy levél nélkül is tudnom kell, hogy karantén kötelező nekem is.
2020. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Viszont arra még mindig nincs magyarázat, ha csak a fertőzött kapja meg az ellenőrzéseket és nem mindenki. Mert ilyet is hallani.
2020. nov. 3. 08:43
 10/39 anonim ***** válasza:
81%
Értesítés ide vagy oda, önkéntesen maradhatnál otthon, ha már igazolt fertőzöttel találkoztál, hiszen ha te tünetmentes is vagy még nyugodtan megfertőzhetsz másokat.
2020. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!