Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amikor nagyon kilátástalannak...

Amikor nagyon kilátástalannak tűnt az egyetem, ti miből nyertetek motivációt a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Annyira könnyű ilyen bukás előtti Róma ,,már minden mindegy" hangulatba kerülni és úgy tenni, mintha épp nem volna napi sok-sok órára elegendő tanulnivalóm. Kíváncsi vagyok, ti, amikor ezen a ponton érzitek magatokat, mire gondoltok, hogy tudjátok folytatni a tanulást?

2020. nov. 20. 02:59
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Drága lenne visszafizetni.
2020. nov. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Minden vizsgaidőszakban rendesen magamba zuhanok. Meg kérdezemm magamtól, miért kezdtem én el ezt az egészet?


Most is ez van, magam alatt vagyok, de az jár a fejemben, hogy nincs más választás, muszáj megcsinálni még ezt is, meg ezt is. Amikor ezt végig gondolom, akkor tervbe veszem a határidőket, mit mikorra kéne csinálnom, mit vegyek a sorban előre, mi az, ami nagyon-nagyon fontos és most neki kell állnom.


Ez éppen elég lendületet ad, hogy fogjam magam és neki álljak. Neked is ezt ajánlom. Ne halogasd, ha gondold át, szedd részfeladatokra és priorizálj.

2020. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind nagyon ügyesek vagytok, menni fog!:)
2020. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük hármas a kedves szavaidat!


Már azzal elment fél óra kattingatás az életemből, hogy a hivatkozást és irodalomjegyzéket beállítsam... A word néha nagyon nem azt csinálja, amire kérem.

2020. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig az motivál, hogy a céljaim eléréséhez szükségem van a diplomára, amihez a sok amúgy teljesen felesleges tárgyat is teljesítenem kell.
2020. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanaban teljesen kivagyok, es nem a tanulas mennyisege miatt, hanem hogy azt erzem inkabb elveszik az ember kedvet a szakmától, az egyetemtől.

Talan annyi motival hogy túllegyek rajta..

2020. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!