Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a filmiparban szeretnék...

Ha a filmiparban szeretnék elhelyezkedni, ahhoz jó kiindulási pont az egyetemen a kommunikáció -és média szakon tanulni?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen más alapot ajánlanátok kezdésnek?

2020. nov. 22. 01:21
 1/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes még mellette tanfolyamokat elvégezni (vagyis vannak ilyen képesítések pl SZFI-nél,meg nem tudom még hol olvastam nyáron de feldobja a net,mert én szintén filmiparban szeretnék majd,de nem mentem még egyik ilyenre sem). Amúgy szerintem jó szak hozzá,én ugy terveztem,hogy arra megyek és onnan mondjuk egy mester marketing és akkor már az is van mellette. Igaz asszem a filmezéshez annyira sok köze nincs a szaknak,tantágylistát elnézve,ezenkívül már tényleg csak az SZFE szakok vannak,de gondolom kétes a bejutás neked is oda és azért nem azon agyalsz,így tényleg csak ez van.
2020. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten, de ez a szak nem árt, bárki elvégezheti, persze egy normális egyetem mellett, mert ezt én nem tartom egyetemnek. Ha a filmiparban akarsz dolgozni, kérdés, mit szeretnél csinálni? Vágó akarsz-e lenni, operatőr, netán rendező? Inkább a Filmművészeti Egyetem szakain próbálkozzál. És sok más egyéb teendő is ott,amihez csak egy szakmunkásképző kell, persze érettségivel.
2020. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm a válaszod, sokat segitett.


2-es, nem azt kérdeztem, hogy árt-e vagy sem, vagy egyetemnek tartod-e vagy sem, hanem, hogy jó kiindulási pont-e. Legközelebb figyelj a kérdésre. :)

2020. nov. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!