Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kriminologiával hol lehet...

Kriminologiával hol lehet elhelyezkedni? Mennyi fizetésre lehet számítani kb?

Figyelt kérdés

Még csak most fogok jelentkezni alapképzésre, de abból több olyan is van ami érdekel és jól jön a kriminológia mesterre.

Nezegettem már a szakot, de viszonylag kevés információt találtam. Azt szeretném főként kérdezni, hogy hol lehet vele elhelyezkedni, kb mennyit keres(erről semmilyen infót nem találtam) és mennyire keresett a szakma?


2020. nov. 22. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kriminológusként eltudsz helyezkedni börtönökben, intézetekben, illetve vannak esetek, mikor rendőrségnél is. Azonban ne úgy képzeld el ezt a dolgot, mint amit egy Criminal Mindsban vagy Mindhunterben látsz, mert az egyrészt nem kriminológia, hanem kriminálpszichológia (még akkor sem olyan a valóságban), másrészt a kriminológia sokkal inkább a jogi részre hajaz.
2020. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!